KURSY STANDARD

Ucz się niezależnie od podróży

Nauka online daje Ci możliwość korzystania z zajęć z dowolnego miejsca na świecie!
Kursy w wersji standardowej to ¨oczko¨ w stronę wszystkich tych, którzy od dawna chcieli spróbować jak to jest się z nami uczyć! Opcja STANDARD to zajęcia na każdą kieszeń, 60 minut to koszt 46 PLN! Będziesz pracować z nowoczesnym, kompaktowym podręcznikiem Aula Internacional, który stawia przede wszystkim na interakcję między lektorem a kursantem. Do ceny kursu należy doliczyć cenę książki – jeśli chcesz abyśmy wysłali Ci ją do domu, jej koszt (100 PLN) zostanie doliczony do Twojej faktury za kurs wakacyjny. Jeśli z jakiegoś powodu chcesz załatwić sobie podręcznik na własną rękę – nie ma problemu! Pamiętaj jednak, że musi to być jego aktualna wersja!
Istnieje możliwość płatności w dwóch ratach i nie ma to żadnego wpływu na cenę końcową.
Kursy ruszają od 13 września.

Grupa od 0
250 PLN/ms

Ostatnim razem na wakacjach rozumiałeś/aś jedynie słowo HOLA?Zajęcia dla osób zaczynających zupełnie od ¨0¨ są w takim razie dla Ciebie! Spotkania raz w tygodniu na 80 minut, w maksymalnie 6 osobowej grupie sprawią, że z łatwością dogadasz się w podstawowych sytuacjach komunikacyjnych we wszystkich krajach hiszpańskojęzycznego świata! W ciągu 5 miesięcy, odbędziesz 26 godzinny kurs prowadzony przez wykwalifikowanego lektora, który przeprowadzi Cię przez gramatyczne zagwostki hiszpańskiej gramatyki!

Grupa A2
250 PLN/ms

Dogadasz się już w restauracji, ale czujesz że chcesz sięgnąć po więcej? A może uczyłeś/aś się już kiedyś i chcesz wrócić do hiszpańskiego? Grupa A2 zaczyna od powtórki czasu teraźniejszego i pracuje nad swobodnym użyciem czasów przeszłych. Spotkania raz w tygodniu na 80 minut, w maksymalnie 6 osobowej grupie sprawią, że wreszcie powiesz, że jak biegłeś na autobus, to nagle wypadł Ci portfel, więc autobus odjechał a Ty spóźniłeś się do pracy, czyli dodasz trochę dynamiki do swoich codziennych wypowiedzi! W ciągu 5 miesięcy, odbędziesz 26 godzinny kurs prowadzony przez wykwalifikowanego lektora, który pokaże Ci jak w praktyce wykorzystać to czego już się nauczyłeś/aś na papierze!

Grupa B1
250 PLN/ms

Najprawdopodobniej stanąłeś w miejscu, bezbłędnie robisz ćwiczenia podrzucane przez lektora, ale nadal nie możesz mówić! Lub jak wiele osób zderzyłeś/aś się z subjuntivo i uciekłeś/aś. Grupa B1 skupia się przede wszystkim na przekuciu pasywnej znajomości języka na aktywną, czyli na aplikowaniu zdobytych narzędzi w praktyce. Na tym poziomie wprowadzane zostają obowiązkowe prezentacje, debaty w stylu oksfordzkim oraz elementy storytellingu. Spotkania raz w tygodniu na 80 minut, w maksymalnie 6 osobowej grupie pokażą Ci, że tak naprawdę umiesz mówić i wyrażać siebie w rozmowie z nativami. Kurs obejmuje w sumie 26 godzin spotkań z wykwalifikowanym lektorem.

Grupa B2
250 PLN/ms

Paradoksalnie B2 to najbardziej wymagający poziom, ponieważ zakłada, że kursant w zasadzie w całości poznał struktury gramatyki języka hiszpańskiego. Grupa ta na pewno w dużej mierze skupi się na prawidłowym użyciu trybu subjuntivo w różnych czasach oraz tzw. concordancia de tiempos, czyli zgodności czasów. Stałym elementem zajęć są tzw. noticias, debaty oksfordzkie oraz prezentacje. Spotkania raz w tygodniu na 80 minut, w maksymalnie 6 osobowej grupie sprawią, że uwierzysz w to jak wiele już potrafisz! Kurs obejmuje w sumie 26 godzin spotkań z wykwalifikowanym lektorem.

Grupa B1/B2
370 PLN/ms

Planujesz wyprowadzkę do Hiszpanii? Czeka Cię rozmowa o pracę, a może Twoja firma planuje wkroczyć na hiszpański lub latynoamerykański rynek?
26 godzinny, intensywny kurs języka biznesowego, oparty na podręczniku ¨Profesionales de negocios¨, przygotuje Cię do nowego wyzwania (książka oraz jej cyfrowa licencja wliczona w cenę)!
Zajęcia prowadzone są w systemie hybrydowym przez polskiego lektora oraz native speakera, raz w tygodniu po 80 minut.

%d blogerów lubi to: