Wakacyjny kurs STANDARD

Ucz się niezależnie od podróży

Nauka online daje Ci możliwość korzystania z zajęć z dowolnego miejsca na świecie!
Wakacyjny kurs STANDARD to ¨oczko¨ w stronę wszystkich tych, którzy od dawna chcieli spróbować jak to jest się z nami uczyć! Opcja STANDARD to zajęcia na każdą kieszeń, 60 minut to jedynie 37,50 PLN! Będziesz pracować z nowoczesnym, kompaktowym podręcznikiem Aula Internacional, który stawia przede wszystkim na interakcję między lektorem a kursantem. Do ceny kursu należy doliczyć cenę książki – jeśli chcesz abyśmy wysłali Ci ją do domu, jej koszt (100 PLN) zostanie doliczony do Twojej faktury za kurs wakacyjny. Jeśli z jakiegoś powodu chcesz załatwić sobie podręcznik na własną rękę – nie ma problemu! Pamiętaj jednak, że musi to być jego aktualna wersja!
Płatności za kurs wakacyjny przyjmowane są z góry, za dwa miesiące – jeśli grupa wyrazi taką chęć – istnieje możliwość kontynuowania nauki w kolejnych miesiącach na takich samych warunkach finansowych.
START 6.07.2021

Grupa A1
2 miesiące
400 PLN
wtorki 19:00

Ostatnim razem na wakacjach rozumiałeś/aś jedynie słowo HOLA?Zajęcia dla osób zaczynających zupełnie od ¨0¨ są w takim razie dla Ciebie! Spotkania raz w tygodniu na 80 minut, w maksymalnie 7 osobowej grupie sprawią, że z łatwością dogadasz się w podstawowych sytuacjach komunikacyjnych we wszystkich krajach hiszpańskiego języcznego świata!

Grupa A2
2 miesiące
400 PLN
środy 18:00

Dogadasz się już w restauracji, ale czujesz że chcesz sięgnąć po więcej? A może uczyłeś/aś się już kiedyś i chcesz wrócić do hiszpańskiego? Grupa A2 zaczyna od powtórki czasu teraźniejszego i pracuje nad swobodnym użyciem czasów przeszłych. Spotkania raz w tygodniu na 80 minut, w maksymalnie 7 osobowej grupie sprawią, że wreszcie powiesz, że jak biegłeś na autobus, to nagle wypadł Ci portfel, więc autobus odjechał a Ty spóźniłeś się do pracy!

Grupa B1
500 PLN
2 miesiące
środy 19:30

Znasz już czasy przeszłe ale wciąż masz problem z ich użyciem kiedy mówisz?

%d blogerów lubi to: