Wakacyjny kurs PREMIUM

Ucz się niezależnie od podróży

Nauka online daje Ci możliwość korzystania z zajęć z dowolnego miejsca na świecie!
Wakacyjny kurs PREMIUM to zajęcia w kameralnych, 4 osobowych grupach, oparte na autorskich materiałach i programie przygotowanym przez Ábrete. Wszelkie pomoce dydaktyczne bazują na nowoczesnych narzędziach wspomagających procesy dydaktyczne. Brak standardowego podręcznika sprawia, że nauka staje się dużo bardziej interesująca, ale także WYMAGAJĄCA ponieważ metoda jaką pracujemy to tzw. odwrócona klasa, której fundamentem jest indywidualna praca ucznia w domu z materiałem umieszczonym na wirtualnej auli.
Dodatkowo w opcji PREMIUM masz do dowolnego wykorzystania 60 minut indywidualnej konsultacji językowej z lektorem. Płatności za kurs wakacyjny przyjmowane są z góry, za dwa miesiące – jeśli grupa wyrazi taką chęć – istnieje możliwość kontynuowania nauki w kolejnych miesiącach na takich samych warunkach finansowych.

Grupa A1
2 miesiące
699 PLN
wtorki 17:30

Ostatnim razem na wakacjach rozumiałeś/aś jedynie słowo HOLA?Zajęcia dla osób zaczynających zupełnie od ¨0¨ są w takim razie dla Ciebie! Spotkania raz w tygodniu na 80 minut, w maksymalnie 4 osobowej grupie sprawią, że z łatwością dogadasz się w podstawowych sytuacjach komunikacyjnych we wszystkich krajach hiszpańskiego świata!

Grupa A2
2 miesiące
699 PLN
środy 8:30

Dogadasz się już w restauracji, ale czujesz że chcesz sięgnąć po więcej? A może uczyłeś/aś się już kiedyś i chcesz wrócić do hiszpańskiego? Grupa A2 zaczyna od powtórki czasu teraźniejszego i pracuje nad swobodnym użyciem czasów przeszłych. Spotkania raz w tygodniu na 80 minut, w maksymalnie 4 osobowej grupie sprawią, że wreszcie powiesz, że jak biegłeś na autobus, to nagle wypadł Ci portfel, więc autobus odjechał a Ty spóźniłeś się do pracy!

Grupa B1
750 PLN
2 miesiące
czwartki 17:00

Znasz już czasy przeszłe ale wciąż masz problem z ich użyciem kiedy mówisz? Chcesz się swobodnie wypowiadać na tematy związane z polityką czy społeczeństwem? Grupa B1 w opcji PREMIUM sprawi, że – jak to mówi nasze motto i nazwa – otworzysz się i poznasz tajniki prowadzenia dyskusji w j. hiszpańskim!

%d blogerów lubi to: