KURSY PREMIUM

Ucz się niezależnie od podróży

Nauka online daje Ci możliwość korzystania z zajęć z dowolnego miejsca na świecie!
Jeśli jesteś osobą, która dużo z siebie daje i jednocześnie dużo wymaga od innych to jesteś we właściwym miejscu. Kurs PREMIUM to zajęcia w kameralnych, 4 osobowych grupach, oparte na autorskich materiałach i programie przygotowanym przez Ábrete. Wszelkie pomoce dydaktyczne bazują na nowoczesnych narzędziach wspomagających procesy dydaktyczne. Brak standardowego podręcznika sprawia, że nauka staje się dużo bardziej interesująca, ale także WYMAGAJĄCA ponieważ metoda jaką pracujemy to tzw. odwrócona klasa, której fundamentem jest indywidualna praca ucznia w domu z materiałem umieszczonym na wirtualnej auli.
Dodatkowo w opcji PREMIUM masz do dowolnego wykorzystania 60 minut indywidualnej konsultacji językowej z lektorem.
Istnieje możliwość płatności w 2 ratach – nie zmienia to ceny końcowej kursu.
Kursy ruszają od 13 września.

Grupa od 0
380/mc

Po pierwsze zapomnij o podręczniku i nudnych czytankach! Spotkania raz w tygodniu na 80 minut, w maksymalnie 4 osobowej grupie PREMIUM sprawią, że z łatwością dogadasz się w podstawowych sytuacjach komunikacyjnych we wszystkich krajach hiszpańskiego języcznego świata! W ciągu 5 miesięcy, odbędziesz 26 godzinny kurs prowadzony przez wykwalifikowanego lektora, który na podstawie autorskiego programu i interaktywnych materiałów dydaktycznych przeprowadzi Cię po zaułkach hiszpańskiej gramatyki.

Grupa A2
380/mc

Dogadasz się już w restauracji, ale czujesz że chcesz sięgnąć po więcej? A może uczyłeś/aś się już kiedyś i chcesz wrócić do hiszpańskiego? Grupa A2 zaczyna od powtórki czasu teraźniejszego i pracuje nad swobodnym użyciem czasów przeszłych. Spotkania raz w tygodniu na 80 minut, w maksymalnie 4 osobowej grupie sprawią, że wreszcie powiesz, że jak biegłeś na autobus, to nagle wypadł Ci portfel, więc autobus odjechał a Ty spóźniłeś się do pracy, czyli dodasz trochę dynamiki do swoich codziennych wypowiedzi! W ciągu 5 miesięcy, odbędziesz 26 godzinny kurs prowadzony przez wykwalifikowanego lektora, który pokaże Ci jak w praktyce wykorzystać to czego już się nauczyłeś/aś na papierze!

Grupa B1
380/mc

Najprawdopodobniej stanąłeś w miejscu, bezbłędnie robisz ćwiczenia podrzucane przez lektora, ale nadal nie możesz mówić! Lub jak wiele osób zderzyłeś/aś się z subjuntivo i uciekłeś/aś. Grupa B1 skupia się przede wszystkim na przekuciu pasywnej znajomości języka na aktywną, czyli na aplikowaniu zdobytych narzędzi w praktyce. Na tym poziomie wprowadzane zostają obowiązkowe prezentacje, debaty w stylu oksfordzkim oraz elementy storytellingu. Spotkania raz w tygodniu na 80 minut, w maksymalnie 4 osobowej grupie pokażą Ci, że tak naprawdę umiesz mówić i wyrażać siebie w rozmowie z nativami. Kurs obejmuje w sumie 26 godzin spotkań z wykwalifikowanym lektorem.

Grupa B2
380/mc

Paradoksalnie B2 to najbardziej wymagający poziom, ponieważ zakłada, że kursant w zasadzie w całości poznał struktury gramatyki języka hiszpańskiego. Grupa ta na pewno w dużej mierze skupi się na prawidłowym użyciu trybu subjuntivo w różnych czasach oraz tzw. concordancia de tiempos, czyli zgodności czasów. Stałym elementem zajęć są tzw. noticias, debaty oksfordzkie oraz prezentacje. Spotkania raz w tygodniu na 80 minut, w maksymalnie 4 osobowej grupie sprawią, że uwierzysz w to jak wiele już potrafisz! Kurs obejmuje w sumie 26 godzin spotkań z wykwalifikowanym lektorem.

Grupa C1
380/mc

Spotkania odbywają się raz w tygodniu na 80 minut, w maksymalnie 4 osobowej grupie. Na tym poziomie skupiamy się na doskonaleniu kompetencji językowych i poszerzaniu słownictwa. Kameralna atmosfera sprawi, że z lekcji na lekcję zaczniesz zauważać jak zmienia się Twoja leksyka i sposób wypowiedzi w j. hiszpańskim, a to wszystko dzięki autorskiemu programowi i niebanalnych materiałach, na których będziesz pracować. Zajęcia na tym poziomie prowadzone są w wersji hybrydowej z polskim lektorem oraz native speakerem. Kurs obejmuje w sumie 26 godzin spotkań.

%d blogerów lubi to: