Indywidualnie

To Ty decydujesz kiedy będziesz się uczyć!

Pamiętaj, że przed podjęciem współpracy zapraszamy na obowiązkowe i darmowe spotkanie informacyjne.

Hiszpański z Sarą
100 PLN

60 minutowe zajęcia szyte na Twoją miarę. Zapomnij o nudnych podręcznikach, przestarzałych tekstach i sterylnych nagraniach. Będziesz pracować przy wykorzystaniu najnowszych technologii TIK (technologie informacyjno komunikacyjne) oraz autorskich materiałach dydaktycznych. Specjalnie stworzony program dopasowany do Twoich potrzeb i zainteresowań sprawi, że wreszcie poczujesz, że możesz wyrazić siebie w rozmowie z nativami, poczujesz się swobodnie w dyskusji, w żartach i w konkretnym kontekście kulturowym. Jeśli zależy Ci na zdobyciu świadomości w mówieniu, zrozumieniu mechanizmów językowych oraz przełamaniu bariery komunikacyjnej – nie mogłeś/aś trafić lepiej!

Hiszpański z Virginią
120 PLN

Indywidualne zajęcia z nativem już od samego początku, są świetnym rozwiązaniem dla osób, które pragną nauczyć się hiszpańskiego w wersji europejskiej i osłuchać się ze słynną hiszpańską ¨zetą¨. Virginia jest dyplomowaną nauczycielką ELE (español lengua extranjera) z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Poza świetnymi kompetencjami, jest przesympatyczną osobą, która od razu sprawi, że poczujesz się swobodnie!

Konwersacje z Guillermo
100 PLN

Indywidualne zajęcia konwersacyjne z nativem – od poziomu A2 +.
To model skupiony tylko i wyłącznie na mówieniu. Co to oznacza? Po pierwsze musisz wiedzieć, że lekcje te są pozbawione części gramatycznej, po drugie przed każdą lekcją przygotowujesz dany temat na rozmowę a na wirtualnej auli pojawia się dla Ciebie potrzebne słownictwo w formie fiszek online oraz potrzebne wideo czy artykuły.

Konsultacje językowe
150 PLN

60 minut konsultacji, podczas których zostanie zweryfikowany Twój poziom na podstawie opracowanych przez nas ewaluacji, dodatkowo poświęcimy ten czas na wyjaśnienie zgłoszonego przez Ciebie problemu językowego.

Przygotowanie do DELE
od 130 PLN

Przygotowanie do egzaminów językowych DELE
A2 – B1 – B2 – C1 (do wyboru z polskim lektorem lub nativem).
Jeśli zapisujesz się na zajęcia celem przygotowania do DELE, to każda lekcja jest kolejnym krokiem który ma Cię zbliżyć do osiągnięcia celu. Co to oznacza?
Skupiamy się tylko i wyłącznie na modelu egzaminacyjnym, pracujemy na przykładowych arkuszach oraz wykonujemy ćwiczenia, które oswoją Cię ze strukturą DELE. 

Hiszpański w biznesie
120 PLN

Indywidualne zajęcia, przygotowujące do pracy w środowisku hiszpańskojęzycznym.
Negocjacje, rozmowy o prace, zarządzanie zespołem oraz charakterystyka rynków. Do wyboru z polskim lektorem lub z nativem.
Cena zawiera licencję cyfrową książki ¨Profesionales de negocios¨.

%d blogerów lubi to: