Grupowo

Daj się ponieść energii grupy!

Nauka online daje Ci możliwość korzystania z zajęć z dowolnego miejsca na świecie!
W standardowej wersji kursu będziesz pracować z nowoczesnym, kompaktowym podręcznikiem Aula Internacional, który stawia przede wszystkim na interakcję między lektorem a kursantem. Do ceny kursu należy doliczyć cenę książki – jeśli chcesz abyśmy wysłali Ci ją do domu, jej koszt (100 PLN) zostanie doliczony do Twojej faktury za kurs. Jeśli z jakiegoś powodu chcesz załatwić sobie podręcznik na własną rękę – nie ma problemu! Pamiętaj jednak, że musi to być jego aktualna wersja!
W przypadku kursu grupowego w wersji premium nauka odbywa się na podstawie autorskiego programu i materiałach dydaktycznych, których koszt jest wliczony w cenę zajęć. Niech nie zmyli Cię kusząca nazwa – kursanci premium uczą się metodą odwróconej klasy, wykonując sporo pracy w domu – tę wersję kursu polecamy osobom zmotywowanym i nastawionym na komunikacyjny sukces.
UWAGA: W przypadku rezygnacji z danego etapu kursu grupowego lub w parze, PO ZAKSIĘGOWANIU PŁATNOŚCI, nie ma możliwości ubiegania się o zwrot pieniędzy.

KURSY STANDARD

Zajęcia w maksymalnie 6 osobowych grupach, przy wykorzystaniu nowoczesnego podręcznika wydawnictwa Difusión ¨Aula internacional¨

KURSY PREMIUM

Zajęcia w kameralnych, 4 osobowych grupach wykorzystujące autorski program, materiały dydaktyczne oraz wiele narzędzi TIK

%d blogerów lubi to: