O nas

Sara Olimpia Podwapińska
Filolożka języka hiszpańskiego, iberystka i
latynoamerykanistka. W 2017 roku otworzyła Ábrete aby promować nie tylko język hiszpański ale także kulturę Ameryki Łacińskiej w Polsce.
Założycielka pierwszego polskiego podcastu ¨¿Quién eres América?¨ w całości poświęconemu socjologii, antropologii i kulturze latynoamerykańskiej.
Języka hiszpańskiego uczy od ponad 8 lat.
Mieszka w Meksyku.

¨Jeżeli rozmawiasz z drugim człowiekiem, w języku który rozumie – to co mówisz, przemawia do jego głowy. Jeżeli rozmawiasz z nim w jego ojczystym języku trafiasz prosto do jego serca¨

Nelson Mandela

Wiesz co oznacza ¨ábrete¨ po hiszpańsku? Otwórz się! Otwieramy nie tylko na język, umożliwiając Ci swobodną komunikacje w ponad 20 krajach na świecie, ale także pokazujemy jak zrozumieć kulturę danego regionu, dynamikę jego społeczeństwa oraz problemy, z którymi muszą się zmagać każdego dnia.
Otworzymy Cię na ludzi ucząc tak jak uczą się małe dzieci, poznasz mnogość akcentów w języku hiszpańskim, kolokwializmy i wulgaryzmy oraz niuanse językowe typowe dla poszczególnych krajów hiszpańskojęzycznych.
Nasza filozofia opiera się na koncepcie naturalnej akwizycji języka przy wykorzystaniu, adekwatnych do Twojego poziomu, prawdziwych materiałów – dedykowanych rodzimym użytkownikom języka hiszpańskiego.
Na zajęciach indywidualnych i grupowych – premium pracujemy na autorskich materiałach, przygotowanych specjalnie dla Ciebie, tak aby odpowiadały Twoim potrzebom i zainteresowaniom. Wykorzystujemy metodę odwróconej klasy, która maksymalizuje postępy nawet do 80 %
(wg. krzywej zapominania Ebbinghausa).
Podczas zajęć język polski jest całkowicie wyeliminowany – lekcje prowadzone są w języku hiszpańskim niezależnie od poziomu zaawansowania. Jesteś początkujący? ¡Tranquilo! Mamy C2 z ¨języka migowego¨!
Przed podjęciem współpracy, zawsze umawiamy się na bezpłatne, niezobowiązujące spotkanie informacyjne celem weryfikacji wzajemnych oczekiwań.
Jesteś zmotywowany/a? Znać język to dla Ciebie coś więcej niż ¨una cerveza, por favor¨? Jesteś ambitny/a? Jeśli tak, to na pewno się dogadamy!

%d blogerów lubi to: